درباره ما

شرکت فرآسامد پارسیان پیشرو در ارائه کیفیت برتر و معرفی جدیدترین تکنولوژی ها در زمینه تجهیزات آزمایشگاهی با الهام از بیش از 18 سال تجربه و همکاری با معتبرترین کمپانی های دنیا از جمله Roche آلمان و Thermo Electrone آمریکا افتخار دارد دستگاه های مختلف با برندهای گوناگون (معتبر) که دارای تائیدیه های بین المللی CE اروپا و FDP آمریکا می باشد را به مراکز ارائه دهد.

این شرکت در جهت تامین با کیفیت ترین تجهیزات آزمایشگاه های تشخیص طبی و دیابت همواره در جهت ارائه بهترین و سریعترین خدمات پس از فروش تلاش می نماید. در نظر گرفتن قیمت مناسب در کنار معرفی بهترین کیفیت همراه با بهترین خدمات پس از فروش، ایجاد تنوع در محصولات و پوشش اکثر تجهیزات مورد نیاز در آزمایشگاه های تشخیص طبی و تنوع در انتخاب مدل مورد نظر از لحاظ شکل ظاهری و قابلیت های کیفی از اهداف این شرکت می باشد. تخصصی ترین فیلد های این شرکت ، نصب بیش از 1500 دستگاه اتوآنالایزر در مراکز سراسر کشور با دو برند معتبر BT و Mindray و کمی لومینسانس Mindray می باشد.

نوآوری های حال حاضر این شرکت ارائه سیستم ماژولار( اتصال یکپارچه کلیه دستگاه های آزمایشگاه های به یکدیگر از جمله اتوآنالایزر و کمی لومینسانس و .... در غالب یک دستگاه) در جهت کاهش نیروی انسانی و پائین آوردن هزینه مصرفی ماهیانه بیمارستان های بخصوص بیمارستان های بزرگ سراسر کشور می باشد که این تکنولوژی روز دنیا بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

دستاوردها
 • mindray

  mindray

 • Tai Doc 10

  Tai Doc 10

 • Laboratory-Equipment

  Laboratory-Equipment

 • iran med

  iran med

 • EDAN

  EDAN